Dle norem jsme aktualizovali Obchodní podmínky a Univerzální Podmínky Ochrany Osobních Údajů. Prosíme, věnujte jim pozornost. Děkujeme, BM

The SAEM ~ Henna Marker Tint

Zdravíme všechny naše příznivce!
Máme pro Vás naši zcela první, vlastní recenzi. Pro náš první počin jsme vybrali výrobek od firmy SAEM, z edice Eco Soul, HENNA MARKER TINT.

22

Testovali jsme odstín 03, který je na našem e-shopu bohužel nyní vyprodán, ale čekáme na doplnění.

Unikátní na tomto produktu je, mimo jeho silnou pigmentaci, jeho aplikátor, který má tvar malé kuličky. Tato kulička je nasáklá barvou, která do ní vtéká z těla produktu.


3

Nyní k samotnému testování a použití.

Produkt je dobré použít na osušené rty, aby došlo k lepšímu přichycení barvy k Vašim rtům. Po nanesení barvy, nepociťujeme vysušené rty, jako u některých produktů, které slibují dlouhotrvající výsledky. Barva velice dobře kryje a má neskutečně silný barevný výsledek.
Zde jsou reálné fotky:

20160308_000412_meitu_1_meitu_1
20160308_000412_meitu_1_meitu_1a

 

S tímto proudktem je velmi jednoduché vytvořit i tzv. "ombre efekt", kdy stačí párkrát poklepat na prostředek Vašich rtů a ihned, před uschnutím barvy, prstem, či štětečkem jemně rozetřít okraje. Produkt zasychá velmi rychle, tudíž zajišťuje výsledky bez obtisků, bez rozmazávání a s krásnými barvami.

Pro výraznější výsledky doporučujeme odstín 5, který má vínový, jemně nafialovělý odstín. Pro přirozenější look je pak vynikající odstín č. 2, který zvýrazní kontury Vašich rtů a dodá jim jemné zabarvení.

20160308_000412_meitu_1_meitu_1cc

Tolik k našemu názoru a odzkoušení námi nabízeného produktu.

Zde můžete přímo zakoupit tento produkt: Henna Marker Tint


Doufáme, že Vám naše recenze alespoň trochu usnadnila výběr.
Sledujte naši stránku pro více recenzí a akcí.

Vaše BM

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.