Dle norem jsme aktualizovali Obchodní podmínky a Univerzální Podmínky Ochrany Osobních Údajů. Prosíme, věnujte jim pozornost. Děkujeme, BM

Často kladené dotazy

Často kladené dotazy (FAQ)


1. Je Vaše zboží autentické?

Ano, nabízíme pouze originální produkty. Pokud dojde k prodeji edice, která nebyla vydaná přímo oficiálním výrobcem, informujeme Vás o tomto faktu v popisku zboží.


2. Kde sháníte podepsaná alba?

Pouze a jedině přímo v Koreji, a to osobně, či přes akce Entertainmentů (hudebních společností).


3. Chci si koupit plakát, ale nechci, aby se překládal. Lze jej takto poslat?

Určitě. Všechny plakáty ze stejnojmenné kategorie, jsou automaticky posílány v kartonové trubici zdarma. Pokud budete chtít tímto způsobem poslat plakát k CD, který nepatří do této kategorie, stačí nás kontaktovat a my Vám pomůžeme.


4. Mám zájem pouze o konkrétní verzi CD, ale není uvedena v možnostech.

V takovém případě stačí, když nás kontaktujete a my Vám zjistíme, zda-li je možné objednat přímo žádanou variantu.


5. Chtěl/a bych produkt, které nemáte v nabídce.

Pokud chcete zakoupit zboží, které je oficiálně vydané v J. Koreji, ale nemáme jej uvedený na e-shopu, stačí nám zaslat požadavek na e-mail a my už se Vám podíváme, zda-li je možné produkt obstarat. Produktů a variant je opravdu hodně, a proto je možné, že některé zboží lze objednat až na Vaši žádost.

6. Je možný osobní odběr?

Ano, od letošního roku je možné si vyzvednout objednávku v naší kanceláři na adrese Krakovská 9, Praha 1, 110 00. Pokud zvolíte tento způsob dopravy, prosíme vyčkejte na oznámení sms či e-mailem, že je zboží připraveno k odběru. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.