Dle norem jsme aktualizovali Obchodní podmínky a Univerzální Podmínky Ochrany Osobních Údajů. Prosíme, věnujte jim pozornost. Děkujeme, BM

CurlFix Mascara

217
Neohodnoceno
  • Skladem
330 Kč
Kategorie: ETUDE HOUSE
 

The brand new unique mascara that fixes all of your lashes for 24 hours with a strong and dramatic curl. Etude House's original Curl 24HR Technology™ provides you the best results for your lashes: it curls, fix and keep your lashes curled for amazing amount of time! Curl Fix mascara consists of 2 special brushes: Flat jelly and Jelly dome brush. Flat Jelly brush divides lashes for easier curling and Jelly Dome brush makes them fixed tightly upwards for 24 hours.
Perfect non-clumping mascara with waterproof function (sebum, sweat and water).
- - -
Naprosto unikátní novinka z oddělení řasenek. Nová řasenka od Etude House zaručuje natočení řas až na 24 hodin! Originální formule Curl 24HR Technology™ přímo od výrobce poskytuje řasám ten nejlepší výsledek a dramatický efekt natočení, který drží. Cur Fix řasenka má 2 unikátní části kartáčku: Flat Jelly kartáček, který rozdělí řasy a připraví je pro snadné natoočení a Jelly Dome kartáček, který natočí řasy směrem vzhůru a zafixuje je na 24h. Vynikající řasenka, která nažmolkovatí a je odolná proti vodě, mazu a potu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.